Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 01:46:17

Триває реконструкція будівель Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю "Відродження"

18.12.2019   09:25Агенцiя

Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА продовжує огляд об’єктів, реконструкція яких здійснюється за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Днями директор Департаменту Олександра Хомик перевірила стан виконання будівельних робіт у Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження».

Цьогоріч на цей об’єкт з ДФРР передбачено 10,3 мільйона гривень. За ці кошти буде утеплено з використанням енергозберігаючих матеріалів фасад будівель центру, замінено двері. Також над спальним корпусом встановлять сонячні батареї для отримання теплової та електричної енергії.

Таким чином буде забезпечено належний температурний режим у закладі, що створить більш комфортні умови для надання дітям з особливими потребами комплексу соціальних та медичних послуг. Щоденно тут отримують реабілітаційні послуги 275 дітей.

Окрім того, після виконання проєкту на 30-35% зменшиться споживання електричної енергії та природного газу.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини