Юстиція Чернігівської області увійшла до складу Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства Юстиції
Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) – новий державний орган, який поєднав Сумську, Полтавську та Чернігівську області. Центром консолідації територіальних управлінь юстиції зазначених регіонів стало місто Суми.
Подібні структурні зміни були обумовлені низкою факторів, серед яких є оптимізація системи територіальних органів Міністерства юстиції, покращення контролю за їхньою роботою, забезпечення ефективного виконання покладених на Міністерство завдань та раціональне використання державних ресурсів.
Очолила Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.
Досконале знання роботи органів юстиції, вміння критично мислити, чітко та зрозуміло окреслювати напрями роботи, а також успішне професійне зростання від спеціаліста до керівника обласного управління юстиції стали запорукою її перемоги у виваженому, прозорому та фаховому конкурсному відборі на посаду начальника нового управління.
«Перший крок до глибинних перетворень в системі юстиції зроблено, – говорить Ірина Свистун. – Міжрегіональні управління – це новий імідж юстиції, більш високий рівень відповідальності і концентрації зусиль для того, щоб досягати успішних результатів у нашій роботі та забезпечити якісне і комфортне надання послуг громадянам».
Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) здійснює свою діяльність за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28; телефон/факс (0542) 66-19-48, 66-19-36; e-mail: info@sm.minjust.gov.ua; сторінка на FaceBook – https://cutt.ly/7rqi9xm; офіційний сайт – http://sumyjust.gov.ua/.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.