Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 10:15:19

У Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні запрацював реабілітаційний центр

11.09.2012   13:52Агенцiя

І диво – витвори умілих рук зцілюють душі хворих, дають їм можливість набути рівноваги та спокою.

Неповторні роботи з тканини і ниток, паперу й дерева, скла і пластикових пляшок, зерен і соняшникового насіння, мішковини й картону чарують кожного, кому доводиться їх побачити на стінах корпусів лікувального закладу. Під керівництвом майстрів Лілії Савицької та Віталія Боженка хворі творять красу. У пацієнтів ніби відкривається друге дихання.

За словами головного лікаря Володимира Ященка, працетерапія – не новий метод лікування психічнохворих. Свого часу в закладі вже функціонували виробничі майстерні, але відсутність коштів призвела до їх закриття. Завдяки зусиллям і наполегливості керівництва лікарні таки вдалося відновити певною мірою їх діяльність.

– Відкриття реабілітаційного центру – не тільки моя мрія – задум, а й пункт Концепції розвитку психіатричної служби області, – поінформував Володимир Іванович.– Тепер пацієнти закладу зцілюються не тільки медикаментозно, а й творчістю. До пункту збору вторинної сировини а, чесно кажучи, непотребу, медперсонал і технічні працівники несуть із домівок всяку – всячину, з якої й народжуються чудові вироби.

І справді, недавня виставка квітів, плодів і ремесел засвідчила, що в процесі порятунку хворих будь-які технології доречні. Експозиція реабілітаційного центру вражала розмаїттям виробів із всілякого матеріалу, милувала зір учасників цього традиційного дійства. Авторка цих рядків теж дивувалася, зачаровувалась злетом фантазії їх творців.

Ольга Чернякова, “Європейська Україна”.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини