В Ніжині поліція викрила підпільну нарколабораторію
Поліція Чернігівщини затримала у Ніжині групу чоловіків, які забезпечували наркотиками не лише мешканців міста, а й жителів усієї області. Затриманим світить до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Троє чоловіків робили закупки інгредієнтів для виготовлення наркотиків через мережу інтернет. У пристосованому приміщенні вони самостійно виготовляли їх, фасували та реалізовували всіма можливими способами: як через передачу з рук в руки від продавця до покупця, так і через інтернет.
Як один з інгредієнтів для виготовлення наркотиків чоловіки використовували хімічні засоби для чистки каналізації. Самі ж у цей час захищали від агресивних хімікатів свої очі й органи дихання респіратором. Збували амфетамін та марихуану як в роздріб, так і оптом. Ставку робили на молодь.
В результаті спланованої спецоперації 12 грудня поліція за підтримки спецпідрозділу КОРД заскочила чоловіків під час виготовлення чергової партії наркотиків. У результаті обшуку поліція виявила у зловмисників раніше виготовлені наркотики та інгредієнти для нових партій. Загалом більше 200 грамів амфетаміну, марихуану, зброю та кошти, отримані від збуту наркотиків.
39-річний ніжинець у себе вдома зберігав готові до продажу пакетики з білим кристалічним порошком та гроші від продажу наркотиків. У його спільника — 35-річного жителя Ніжинщини поліція також знайшла готовий для продажу «порошок», пакети з подрібненими рослинами конопель, гроші.
Окрім того поліція виявила у нього широкий асортимент цінних речей: півсотні найменувань електроінструменту, велосипеди, побутову техніку, яку покупці приносили в якості оплати за наркотики. Ці речі вони потайки від рідних виносили з дому або крали у незнайомих людей.
У помешканні 33-річного місцевого жителя, який раніше був судимий за розбійний напад, виявили обладнання для виготовлення психотропів, прекурсори, навіть спеціальний одяг та засоби захисту шкіри. Окрім цього, у чоловіка вилучена партія нещодавно виготовленого амфетаміну, який чоловіки планували фасувати та продавати за добре налагодженою схемою.
Також у зловмисників вилучений обріз рушниці, безномерна армійська гвинтівка Мосіна разом із пристроєм для безшумної стрільби, пістолет-ракетниця, набої різних калібрів, банківські картки та автомобіль «Hunday», який використовувався у злочинних цілях. Вилучене направлено на дослідження.
Наразі всі троє підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинене за попередньою змовою групою осіб) - карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Підозрювані затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, завтра їм обиратимуть міру запобіжного заходу, повідомляє Сектор комунікації
поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.