Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 19:47:21

Верховним Судом визнано обґрунтованими доводи прокуратури щодо незаконної передачі земель у межах охоронної зони пам'ятки архітектури - Садиби Кочубея

12.12.2019   08:30Агенцiя

Верховний Суд постановою від 13.11.2019 визнав обгрунтованою касаційну скаргу заступника прокурора Чернігівської області, скасувавши рішення судів попередніх інстанцій, якими у задоволенні позовних вимог прокуратури було відмовлено.

До суду прокурор звернувся з позовом про визнання недійсними укладених договорів купівлі-продажу та рішень сільської ради, на підставі яких у 2003 році двом фізичним особам на території Бахмацького району передано у власність земельні ділянки площею майже 1,5 га у межах охоронної зони пам’ятника архітектури XVIII ст.

У подальшому вказані ділянки були відчужені іншій особі, якою розпочато будівельні роботи у межах зазначеної охоронної зони.

Зважаючи на обґрунтованість доводів, а також позицію прокуратури, справу Верховним Судом направлено на новий розгляд до суду першої інстанції для належного дослідження та перевірки наданих прокурором доказів, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини