Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 03:20:32

Постане перед судом чернігівець, якого обвинувачують у пограбуванні

11.12.2019   08:45Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом відкритого викрадення чужого майна (ч. 1 ст. 186 КК України).

Подія трапилась 27.11.2019. Близько 5 години ранку кілька чоловіків вживали алкогольні напої біля Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру  ім. Т.Г. Шевченка. В подальшому, скориставшись безпорадним станом знайомого, обвинувачений з кишені куртки потерпілого відкрито викрав гаманець в якому знаходилися грошові кошти в сумі 3200 грн. Помітивши крадіжку, потерпілий намагався зупинити чоловіка, однак не встиг.

Кінцеве рішення у справі ухвалить суд. У разі визнання його винним, чоловіку може загрожувати покарання у виді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 120 до 240 годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 4 років, повідомляє Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини