Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 15:25:58

У Бахмачі чоловік підозрюється у вчиненні замаху на вбивство

10.12.2019   08:32Агенцiя

За процесуального керівництва Бахмацької місцевої прокуратури слідчим відділом Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом замаху на умисне вбивство чоловіка, яке мало місце 07.12.2019 на території с. Курінь Бахмацького району Чернігівської області.

Завдяки злагодженим діям працівників прокуратури та слідчих територіального органу Національної поліції особу нападника встановлено. Ним виявився 30-річний чоловік, який під час спільного вживання алкогольних напоїв, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс ножем один удар по горлу потерпілого, якого своєчасно доставлено до лікарні та прооперовано.

Зловмиснику ж повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України (закінчений замах на умисне вбивство).
Наразі клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою погоджено прокурором та скеровано до суду.


Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Останні новини Чернігівщини

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У січні-березні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 2,8 млрд гривень податків та зборів 11:58

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-березень 2026 року надійшло 2,8 млрд грн від сплати податків і зборів, контроль за справлянням яких здійснюється податковими органами.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:15

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

16 квітня: цей день в Україні і світі

16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини