Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві
Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній перебував 7 грудня у Чернігові.
В Катерининській церкві він відслужив урочисту Божественну літургію, присвячену Дню святої великомучениці Катерини та Преподобного Меркурія Чернігівського.
Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом із священнослужителями та вірянами доєднався до участі у святій літургії.
Після молебню Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх у храмі з проповіддю. У своєму слові до чернігівських віруючих він наголосив, що які б випробування не випадали на долю українців, вони будуть подолані. А Українська держава продовжить свій розвиток разом з українською церквою.
Митрополит Епіфаній також вручив церковні нагороди. Серед відзначених — громадські організації, що об’єднують родини загиблих бійців, волонтери, громадські діячі.
У своєму вітальному слові до пастви Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій подякував голові Чернігівської ОДА Андрію Прокопенку за особисту допомогу храму святої великомучениці Катерини та побажав успіхів на ниві державного будівництва.
Цього ж дня Митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів зустріч з керівником ОДА, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.