Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 04:48:25

Під час пожежі загинула літня жінка

04.12.2019   08:04Агенцiя

3 грудня о 07:20 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку, що за 35 км від райцентру у с. Нова Гребля.

На місце події прибуло відділення 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Прилуки у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки. На той момент вогонь вже охопив покрівлю будівлі.

Вогнеборці о 08:10 пожежу локалізували, а о 10:00 остаточно ліквідували. Під час гасіння надзвичайники виявили у помешканні тіло 82-річної господарки без ознак життя.

Ймовірно, причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації нагрівальних печей і димарів, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.