Бобровицький район: рятувальники вивільнили з р. Бистриця автомобіль "Chevrolet Niva"
2 грудня о 20:46 до Служби порятунку "101" у Боборовицькому районі надійшло повідомлення від працівників Національної поліції про те, що на одній з вулиць районного центру у річку Бистриця потрапив автомобіль "Chevrolet Niva".
Надзвичайники 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини, які прибули за викликом у складі 4 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки, зачепили тросом постраждалий транспортний засіб та лебідкою пожежного автомобіля підняли з води й відбуксирували його на пологий берег.
Як з'ясувалося, водій "Chevrolet Niva" не впорався з керування та злетів у річку. На щастя під час події ніхто не постраждав, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.