Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 04:15:43

У 2020 році до громадських робіт в рамках міської Програми залучать 1100 незайнятих громадян

02.12.2019   08:39Агенцiя

Депутати Чернігівської міської ради затвердили Програму організації і проведення у 2020 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м.Чернігова. Це питання розглядалося на засіданні 48-ї сесії міської ради 7-го скликання 28 листопада.

Міська Програма направлена на підтримку людей у період вимушеного безробіття і, разом з тим, на внесення певного вкладу у вирішення економічних, соціальних та екологічних проблем міста. Крім того, участь у таких роботах активізує інтерес до пошуку підходящої роботи, прискорить вирішення проблеми працевлаштування безробітних.

Кількість безробітних, яких планується залучити до громадських робіт в рамках цієї міської Програми, становить 1100 осіб.

Одним із пріоритетних напрямків організації громадських робіт є охорона навколишнього природного середовища. Зокрема, прибирання опалого листя, утримання зелених насаджень, розчищення снігових заметів, ліквідація ожеледиці у місті. Також у рамках міської Програми виконуватимуться роботи соціального напрямку. А саме: допомога учасникам бойових дій, догляд за особами з інвалідністю, одинокими громадянами похилого віку.

Зацікавленість в організації громадських робіт виявили підприємства: КП «Новозаводське», КП «Деснянське», КП «Спецкомбінат КПО», КП «ЖЕК-10», КП «АТП-2528», КП «ЖЕК-13» та КП «ЧТУ». Крім того, включені й управління праці та соцзахисту населення Новозаводської та Деснянської районних у місті Чернігові рад, терцентр соцобслуговування (надання соцпослуг) Деснянської райради та ЧМБО батьків і дітей інвалідів з дитинства «Логос».

- На цю Програму виділяються кошти з міського і державного бюджету. Частина коштів з міського бюджету орієнтовно складатиме 1,165 млн грн. Для громадських робіт буде задіяно близько 1100 осіб, які працюватимуть на замовлення комунальних підприємств міста. Частина цих людей дійсно може добросовісно працювати. Хоча є й та частина, яка не дуже хоче це робити. Враховуючи соціальне значення, враховуючи наше сподівання, що вони стануть на шлях виправлення, і що ця робота допоможе їм позбутися шкідливих звичок, люди зможуть отримувати зарплату і принесуть якусь користь місту, - прокоментував Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко перед голосуванням цього питання.

Відповідно до затвердженого Положення виділені кошти спрямовуватимуться, зокрема, на оплату основної та додаткової заробітної плати, сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, оплату медичного огляду (у разі потреби), інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.