Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 21:41:27

Обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою чоловіку, якого підозрюють у нанесенні ножового поранення

30.11.2019   09:47Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури слідчим відділом Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області проводиться досудове розслідування за фактом заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть (ч. 2 ст. 121 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 26.11.2019, приблизно о 15 годині, підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в одній з квартир будинку по проспекту Перемоги в м. Чернігові, в ході конфлікту, що виник з мотивів особистих неприязних відносин, наніс удар лезом ножа в область лівого стегна потерпілому, чим спричинив тілесне ушкодження у вигляді колото-різаної рани лівого стегна з пошкодженням підшкірної стегнової вени, геморагічного шоку 3-4 ступеню.

О 04 годині ранку 27.11.2019 потерпілий від отриманих тілесних ушкоджень помер в реанімаційному відділенні лікарні.

Завдяки злагодженій роботі працівників правоохоронних органів підозрюваного затримано того ж дня. Ухвалою слідчого судді Деснянського районного суду м. Чернігова від 28.11.2019 йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Наразі слідство триває, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини