Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 11:51:01

Піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд калібром 45 мм часів минулих війн

30.11.2019   09:25Агенцiя

Вибухонебезпечний предмет у лісовому масиві неподалік с. Шевченкове Бахмацького району напередодні виявив місцевий житель та викликав рятувальників і правоохоронців.

28 листопада о 13:00 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області вилучено та знищено у встановленому порядку артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни.

Піротехніки, які прибули на місце пригоди, під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів не виявили, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Сучасний кабінет інформатики у ліцеї №1 створено за підтримки savED та SQUAD 11:42

Завдяки співпраці управління освіти Чернігівської міської ради, міжнародного благодійного фонду savED та ІТ-компанії SQUAD у ліцеї №1 відкрито сучасний кабінет інформатики. Про це повідомив начальник управління освіти Василь Білогура.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:38

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини