Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 14:27:57

Відбулася чергова 63 сесія VII скликання Ніжинської міської ради

28.11.2019   10:42Агенцiя

27 листопада під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулася чергова 63 сесія VII скликання Ніжинської міської ради, у роботі якої взяли участь 26 зареєстрованих депутатів.

На початку засідання міський голова Анатолій Лінник звернув увагу присутніх на важливу подію для ніжинської громади. Ніжин став одним із переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019" у номінації "Найактивніша громада у прийнятті антикорупційних інструментів". Анатолій Валерійович наголосив, що це відзнака всієї громади та подякував депутатам, постійній депутатській комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, свободи слова та зв’язків з громадськістю, фінансовому управлінню, відділу юридично-кадрового забезпечення, сектору інвестиційної діяльності та енергоефективності відділу економіки та інвестиційної діяльності та всім учасникам хто приймав участь у розробці та прийнятті рішень. «Це визнання нашої громади, це позитивний імідж Ніжина, це інвестиційна привабливість міста», - у своєму виступі наголошував Анатолій Лінник.

На засіданні вцілому винесено 58 проектів рішень та "Різне".

Під час розгляду проекту рішення «Про внесення змін до  рішення  міської ради  VІІ  скликання  від 16 січня 2019 року  № 7-50/2019 «Про міський бюджет м.Ніжина  на  2019 рік» депутат міської ради Олег Щербак запропонував винайти можливість виділення додаткових коштів на ліки хворим у разі амбулаторного лікування. Міський голова Анатолій Лінник доручив головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксані Калініченко підготувати потребу по виділенню додаткових коштів на ліки до кінця року, прорахувати і закласти кошти в Міську цільову програму медичного забезпечення хворих у разі амбулаторного лікування на наступний рік. Анатолій Валерійович зазначив, що надійшов лист від головного лікаря КНП «Ніжинська стоматологічна поліклініка» про зменшення кошторисних призначень у розмірі 88 678,91 грн.. Очільник запропонував перенаправити дані кошти на Міську цільову програму медичного забезпечення хворих у разі амбулаторного лікування на 2019 рік Дані пропозиції підтримано депутатами одноголосно.

В ході розгляду проекту «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, припинення права користування земельною ділянкою, внесення зміни в рішення міської ради» мер закликав підтримати громадян, які постійно обслуговують і користуються даними земельними ділянками, відповідно до пунктів рішень.

За ініціативи міського голови на розгляд було винесено проект «Про заборону розміщення малих архітектурних форм та атракціонів на зелених зонах парків та скверів»,  так як непоодиноке  встановлення на зелених зонах батутів, атракціонів приносить шкоду зеленим насадженням. Депутати підтримали рішення.

Одноголосно народні обранці підтримали  впорядкування оплати праці тренерів-викладачів дитячо - юнацьких спортивних шкіл м. Ніжина. Дана доплата буде нараховуватися з 2020 року.

Завдяки плідній співпраці депутатів та попередньому обговоренню на профільних депутатських комісіях на сесії міської ради було розглянуто всі питання порядку денного та завершено пленарне засідання.

У «Різному» обговорили реформування галузі освіти відповідно до законодавчих норм, благоустрій міста, облаштування тротуарів біля навчальних закладів, тощо.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.