Демографічна ситуація в Чернігові в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА
На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення м.Чернігова, за оцінкою, становила 287,2 тис. осіб.
У січні–вересні 2019 року в місті народилися 1453 малюки (758 хлопчиків та 695 дівчаток). На кожну тисячу жителів припадало 6,8 новонароджених.
Половина жінок народила первістків, 40% – стали мамами вдруге, а третю й більше дитину народила кожна десята жінка. Середній вік матері на час народження дитини склав 30 років. Поза шлюбом народилися 18% малюків.
З початку року кількість жителів обласного центру зменшилася на 1028 осіб.
З початку року в місті померло 2815 осіб (1471 чоловік та 1344 жінки). Рівень смертності становив 13,1 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення. Середній вік померлих чоловіків – 65 років, жінок – 75 років. підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression