Упродовж минулого тижня рятувальники 42 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 18 по 25 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 35 пожеж, 23 з яких виникли в житловому секторі, 2 - на об'єктах, 2 - на транспорті, 6 - в природних екологічних системах та 2 -інші. Під час пожеж одна людина загинула, ще двох врятовано.
Група піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 4 рази залучалася до дій за призначенням.
Загалом знешкоджено та знищено 48 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, а саме: артилерійські снаряди калібром 152 мм - 1 од., артилерійські снаряди калібром 76 мм - 3 од., мінометні міни калібром 82 мм - 17 од. та мінометні міни калібром 50 мм - 27 од.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 3 рази залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).