Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 жовтня, 12:13:13

Відомі чернігівці надихають своїм прикладом старшокласників

23.11.2019   09:45Агенцiя

Відомий чернігівський спортсмен-біатлоніст, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту, депутат міської ради Андрій Дериземля на зустрічі з учнями школи № 3 розповів про свою історію успіху, перемог та поразок.

Як уже повідомлялося, Чернігів долучився до всеукраїнського соціального проекту «Історія успіху». Під час зустрічей зі школярами та студентами відомі та успішні особистості різних сфер діяльності розповідатимуть про своє життя, основні досягнення та мрії, а також про те, що треба робити, щоб місто та країна загалом стали успішними та процвітаючими.

Тож першим спікером став переможець та призер етапів Кубка Світу, учасник п’яти олімпійських ігор, кілька разовий призер Чемпіонатів Європи з біатлону Андрій Дериземля. Діти поцікавилися у нього про факти його дитинства, хоббі, стосунки з друзями та родиною.

- Кожна людина це особливість. У кожного свій індивідуальний тип характеру, своє бачення і мислення. Але без наполегливості, без концентрації і без визначеної мети, цілі або мрії досягти результатів буде складно, - зазначив він. 

Громадський соціальний проект «Історія успіху» започаткований у грудні минулого року. Вже успішно реалізований у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові. Також він направлений на виявлення в молодіжному середовищі «зірочок», подальше їх навчання і залучення в соціально-активне життя міста й країни. Координатором цього проекту у Чернігові є член Молодіжної ради при чернігівському міському голові Марія Дубровіна.

Останні новини Чернігівщини

Про що розповів Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю «Осінь-2020: перемоги та виклики»

Про що розповів Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» 10:43

Про що розповів Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» чотирьом українським телеканалам.

Міський палац культури Чернігова отримав відзнаку Національного бізнес-рейтингу

Міський палац культури Чернігова отримав відзнаку Національного бізнес-рейтингу 10:12

Міський палац культури Чернігівської міської ради отримав відзнаку та нагороду від Національного бізнес-рейтингу.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 09:17

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 22 жовтня до 8:00 23 жовтня 2020 року.