Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 14:26:15

Завершується підготовка Плану з реалізації Стратегії-2027

23.11.2019   08:33Агенцiя

20 листопада, експертна група розглянула пропозиції щодо проєктів регіонального розвитку, які будуть включені до Плану з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії сталого розвитку Чернігівської області до 2027 року (стратегічна ціль «Комфортні та безпечні умови для життя»).

Засідання провів керівник групи – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Сергій Меженний.

Розглянули 20 технічних завдань на проєкти регіонального розвитку. Зокрема, завдання, направлені на розвиток транспортно-логістичної інфраструктури та задіяння транзитного потенціалу області, ефективне планування територіального розвитку. Мова йшла і про підвищення якості надання населенню житлово-комунальних послуг, енергозбереження, розвиток відновлювальної енергетики, захист екосистем і збереження довкілля на засадах сталого розвитку.

Експерти запропонували доповнити технічні завдання додатковими заходами та передбачити фінансування деяких проєктів за рахунок міжнародної допомоги, інформує Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.