Керівника слідчого відділу та двох поліцейських засуджено до позбавлення волі за вчинення корупційного злочину
Прокуратурою області забезпечено підтримання обвинувачення у суді стосовно керівника слідчого відділу та двох поліцейських одного з районних відділів поліції у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України (закінчений замах на одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої їй влади та службового становища).
Як раніше повідомлялося, навесні минулого року УСБУ в Чернігівській області спільно з прокуратурою викрито керівника слідчого відділу та двох його пособників – поліцейських одного з райвідділів поліції області, які намагалися отримати неправомірну вигоду від особи за закриття стосовно неї кримінального провадження, пов’язаного з таємним викраденням чужого майна.
Наразі судом першої інстанції постановлено обвинувальний вирок, яким працівників поліції визнано винуватими у вчиненні корупційного злочину.
Враховуючи позицію прокурора щодо міри призначеного покарання та категорію вчиненого злочину, трьох обвинувачених засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України на строк 3 роки та конфіскацією усього належного їм на праві власності майна. Додатково судом застосовано ст. 54 КК України та поліцейських позбавлено спеціальних звань.
Вирок законної сили не набрав, упродовж 30 днів на нього може бути подана апеляція.
Принагідно повідомляємо, що прокуратурою у поточному році підтримано обвинувачення ще у двох кримінальних провадженнях, де за вироками судів 3 працівників поліції засуджено до позбавлення волі за вчинення корупційних злочинів, пов’язаних з отриманням неправомірної вигоди, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.