Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців
21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».
Керівник організації Микола Шанський розповів про вже втілені у життя ініціативи. Так, в області проведено всеукраїнський захід «Єдина родина Чернігівщини» (2016 рік), у Чернігові відкрито каплицю Архистратига Божого Михаїла на честь воїнів, полеглих за Україну (2018), організація спільно з органами місцевого самоврядування постійно допомагає сім’ям у вирішенні окремих побутових питань. Родини проводять велику роботу із вшанування пам’яті загиблих бійців, підтримують один одного морально і багатьма необхідними справами. І, що важливо, займаються патріотичним вихованням підростаючого покоління.
Чернігівщина є прикладом для інших регіонів, які перейняли досвід «Єдиної родини Чернігівщини» і також створили подібні організації.
— Діяльність вашої організації викликає велику повагу. Ви — приклад незламності і сили духу. Сьогодні за мир в Україні сплачується дуже велика ціна. Разом зробимо все залежне, аби зусилля не були марними. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, — звернувся до родин загиблих воїнів Андрій Прокопенко.
Також під час зустрічі піднімались питання, у яких облдержадміністрація та керівники об’єднаних громад можуть підтримати родини. Серед них — створення постійно діючого музею, де можна розмістити виставку «Блокпост пам`яті: Сіверщина», видання другого тому книги «Герої Сіверського краю» (перший том вийшов цьогоріч коштом обласного бюджету), повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.