Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 13:46:59

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

22.11.2019   07:49Агенцiя

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

Проте окремі особи цим правом зловживають, отримуючи у власність по 2 земельні ділянки сільгосппризначення.

Так, за позовом прокурора, поданим в інтересах держави, Куликівський районний суд визнав недійсним наказ територіального органу  Держгеокадастру про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2 га фізичній особі, яка раніше вже використала своє право на безоплатне отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Судовим рішенням також скасовано запис про державну реєстрацію права власності на вказану земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
   
Зауважимо, що лише у поточному році прокурорами Чернігівщини вже подано до судів понад 30 позовів щодо аналогічних фактів порушень земельного законодавства, майже третина з яких вже задоволено.

Разом з тим, на опрацюванні в органах прокуратури області знаходиться ще ряд інформацій про подібні випадки, за якими готуються матеріали для подачі позовів до суду, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.