Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 22:35:00

За втручання прокурора із забудовника стягнуто 315 тис грн коштів пайової участі для розвитку інфраструктури міста

20.11.2019   07:47Агенцiя

Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді прокуратурою області вжито заходів представницького реагування до стягнення із забудовника пайового внеску на розвиток інфраструктури населеного пункту в сумі 315 тис грн.

Як встановлено, в місті Мена суб’єктом господарювання розпочато будівництво приміщення для здійснення підприємницької діяльності.

Згідно договору про пайову участь,  на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста забудовник мав перерахувати до місцевого бюджету 8% від вартості будівництва до 20.07.2018 у зв’язку із розстрочкою платежів.

Водночас, після завершення будівництва, введення об’єкта в експлуатацію та сплати лише першого платежу забудовник фактично відмовився від подальшого виконання взятих на себе зобов’язань. За таких обставин прокурор звернувся з позовом до суду з вимогою перерахування забудовником до місцевого бюджету Менської міської ради 315 тис грн.

Надавши ґрунтовну оцінку доводам сторін, Господарський суд Чернігівської області визнав позов обґрунтованим та задовольнив, проте це рішення було оскаржено відповідачем в апеляційному порядку.

Дослідивши аргументацію сторін, постановою Північного апеляційного господарського суду у задоволенні апеляційної скарги відмовлено повністю.

Усвідомлюючи необхідність виконання рішення суду, відповідачем в добровільному порядку направлено листа до Менської міської ради з проханням надати реквізити  для перерахунку 315 353 грн коштів. Таким чином, бюджет міської ради буде поповнено на вказану суму.

Подальша робота з цих питань триває, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини