Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 17:19:22

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

19.11.2019   11:28Агенцiя

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Більшість звернень стосувалася видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

Таких адмінпослуг жителі Чернігівщини отримали 426,2 тис. та 182,6 тис. відповідно.

На платній основі фахівці Держгеокадастру у Чернігівській області надали 41 732 адміністративні послуги.

Найбільша кількість послуг (39 322), що потребують оплати, стосувалася надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. За ці послуги до місцевих бюджетів Чернігівщини перераховано 4,23 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини