Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 00:32:50

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

18.11.2019   12:58Агенцiя

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Така програма в Чернігові приймається щороку. Відповідно до неї, міський бюджет підтримує найбільш соціально необхідні громадські організації, надаючи кошти на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, податку на землю, плату за оренду земельної ділянки та приміщень.

Всі громадські організації, які зазначені у Програмі, мають значний авторитет серед населення, відкрито та прозоро, на безоплатній основі здійснюють свою діяльність. Допомагають дорослим особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, ветеранам, учасникам АТО/ООС на сході країни, хворим на цукровий діабет, багатодітним родинам, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та громадянам, які потрапили у скрутні життєві обставини.

Більш ширше фінансування погоджене для ГО "Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних", яке, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, також включає фінансування видатків на оплату праці зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахованого відповідно до законодавства, на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, канцелярських, господарських товарів та інвентарю, протипожежний захист, а також ремонт приміщень по вулиці Святомиколаївська, 33 та Козацька, 28.

Загальна сума видатків на фінансування громадських організацій у 2020 році майже на 238 тис.грн більше минулого року. На це вплинули зростання мінімальної заробітної плати і тарифів, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини