Військова присяга у залізничному полку
270 військовослужбовців склали військову присягу на вірність народу України у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту у Чернігові.
Спершу новоспечені солдати навчатимуться центрі, здобудуть спеціальність. А далі проходитимуть строкову службу у військових частинах по всій Україні.
Як відомо, навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту у Чернігові готує фахівців за 20 спеціальностями: сапери, водолази, санітарні інструктори, професії, пов’язані із експлуатацією і ремонтом автомобілів, спецтехніки та будівництвом. Центр має потужну навчально-технічну базу, що включає 5-ти поверховий навчальний корпус на 37 навчальних кабінетів, 4 навчальні полігони, які забезпечують високий рівень підготовки.
Підрозділи 8-го навчального центру з 2014 року беруть участь в проведенні антитерористичної операції на Сході України. Солдати та офіцери центру залучаються до інженерних робіт, охорони важливих об’єктів, будують мости, виконують завдання по розмінуванню об’єктів національної транспортної системи та житлових районів на звільнених територіях Донецької та Луганської областей.
16 листопада, 270 військовослужбовців склали Військову присягу на вірність народу України у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту в Чернігові. Тут воїни навчатимуться кілька місяців, а далі проходитимуть строкову службу у військових частинах по всій Україні.
З урочистою подією військовослужбовців привітав голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко. Він підкреслив важливість складання присяги — адже це клятва на вірність народу, закону, честі й обов’язку.
«Воїни! Сьогодні ви склали присягу на вірність українському народу. Вона складається один раз на все життя. Вірю, що ви з гордістю згадуватиме час, коли проходили підготовку до військової служби саме на Чернігівщині. Бажаю, щоб дружба, яка розпочалася під час служби в цій частині, тривала все життя. Бажаю вам здоров’я, сил, натхнення. Будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги. Слава Україні! — звернувся до солдатів Андрій Прокопенко.
Начальник головного штабу – 1-й заступник голови адміністрації Державної спеціальної служби транспорту – генерал-майор Сергій Затолокін та начальник центру – полковник Андрій Лагутін ознайомили голову ОДА з умовами проходження служби у військовій частині. Зокрема, показали гуртожиток для солдат контрактної служби, тренувальну базу з підготовки водолазів, штаб та господарські приміщення, а також навчальні класи військового оркестру.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.