Прилуки: відбулося засідання Міжвідомчої ради
14 листопада відбулося розширене засідання Міжвідомчої ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
На захід були запрошені керівники закладів загальної середньої освіти міста, представники Прилуцького відділу поліції головного управління Національної поліції в Чернігівській області та батьківської громадськості.
На засіданні було акцентовано увагу на питанні щодо рівня булінгу та насильства серед підлітків, організації роботи соціальних педагогів та психологів з батьками та учнями.
Головою ради, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Шкуренко Т.М., наголошено на необхідності удосконалення міжвідомчої взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству.
Працівниками сектора превенції Прилуцького відділу поліції головного управління Національної поліції в Чернігівській області висвітлено питання рівня насильства серед підлітків, зафіксований ювенальною превенцією сектора превенції Прилуцького відділу поліції головного управління Національної поліції в Чернігівській області у поточному році, з метою аналізу ситуації, що склалася, та подальшої профілактики даного питання.
Учасників засідання проінформовано про роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, ознайомлено з послугами соціально-психологічної реабілітації, які можна отримати в Прилуцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, наголошено на проблемах взаємодії педагогічних колективів ЗЗСО з батьківською громадськістю в умовах реформування освітньої галузі, повідомлено з можливостями залучення учнівської молоді до занять у Центрі творчості дітей та юнацтва.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.