Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 18:37:05

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 30 порушень Правил рибальства

15.11.2019   12:03Агенцiя

За період з 7 по 14 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 30 порушень Правил рибальства.

Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 15 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один – за ст. 88 – 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено два акти виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 6 кг риби та 16 од. сіток.

Всього у порушників вилучено 35 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 31 од. заборонених знарядь лову (сітки). Збитки, завдані рибному господарству, склали 12 682 грн.

Для прикладу, сьомого листопада на озері поблизу с. Мости Бахмацького району викрито мешканця м. Бахмач із забороненими знаряддями лову. Порушник за допомогою 2 од. сіток виловив понад 2 кг риби: плітка – 19 екз. та окунь – 5 екз. Збитки, завдані рибному господарству, склали 1 700 грн.

11 листопада у Менському районі на озері поблизу с. Блистова виявлено жителя м. Корюківка. Порушник за допомогою сітки зяберної (одностінки) спіймав майже 3 кг риби: плітка – 33 екз. та щука – 2 екз. Завдано збитків у розмірі 3 485 грн.

12 листопада на озері поблизу с. Риботин Коропського району викрито місцевого мешканця, який за допомогою сітки «ятір» виловлював раків. Порушник перевищив добову норму вилову раків, добувши 54 особини, замість дозволених 30. Тепер порушнику прийдеться сплатити по 25,5 грн. компенсації за кожну особину членистоногих, на загальну суму 1 377 грн.

На всіх грубих правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до районних судів області для притягнення винних осіб до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Нагадуємо, що відповідно до Правил рибальства одній особі за одну добу перебування на водоймах загального користування дозволяється виловити і вивезти 3 кг риби та 30 шт. раків.

Раків дозволено ловити: раколовкою "хапкою", діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм; волосінню з приманкою і рогаткою та «розщіпом» не більше п’яти снастей на ловця.

Дозволені знаряддя лову риби: влітку (від скресання криги до льодоставу) - вудки усіх видів та спінінг. Взимку (від льодоставу до скресання криги) - зимові вудкі з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишка, наживна і живцева снасті. Кількість гачків не більше п'яти на рибалку.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини