Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень
Протягом 10 місяців Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано понад 3,6 млрд гривень.
Основними бюджетоформуючими товарами у цей період були: азотно-фосфорно-калійні добрива (669,5 млн грн), кам’яне вугілля (254 млн грн.), тютюнова сировина (227 млн грн), легкові автомобілі (206,7 млн грн.), шини та покришки пневматичні гумові нові (154,5 млн грн), пиво солодове (121,5 млн грн.), азотні добрива (понад 109 млн грн), тютюн промислового виробництва (105 млн грн), калійні добрива та трактори.
Сума митних платежів, сплачених при митному оформленні цих товарів, становить понад 2 млрд грн або 55 відсотків від загальної суми по митниці, повідомляє Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression