Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 09:12:01

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

14.11.2019   13:47Агенцiя

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Досудовим розслідуванням встановлено: за отримані гроші  посадовці забезпечили перемогу підприємця в конкурсі з оренди приміщення.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Центрального регіону України, оперативний супровід – Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Нацполіції.

Кваліфікація: прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, посадовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини