Ічнянський район: кошеня, яке впало у колодязь вивільнили рятувальники
Мешканці с. Дорогинка Ічнянського району у одному з недіючих колодязів по вул. Вишневій виявили кошеня. Самостійно допомогти тварині люди не змогли, хоча й не одноразово намагалися, тож звернулися до рятувальників.
Повідомлення до Служби порятунку "101" у Ічнянському районі надійшло 11 листопада о 16:25.
На місце події прибув черговий караул 23-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області.
Один з надзвичайників зі спеціальним спорядженням спустився в колодязь на глибину близько 12 метрів та врятував знесиленого "пухнастика", який, за словами місцевих жителів, чекав на порятунок у пасці вже 6 добу.
Громадяни щиро подякували надзвичайникам за надану допомогу, а одна з місцевих жінок забрала тварину собі додому і вже назвала її "Пушком", повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.