Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 грудня, 10:51:40

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

11.11.2019   16:44Агенцiя

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Серед озвучених питань — пришвидшення підключення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються в області, до енергопостачання. Задля прискорення процесу Андрій Прокопенко направить відповідне звернення до керівництва АТ «Чернігівобленерго».

Голова ОДА підняв питання щодо роботи Ніжинського протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення. За повідомленням начальника управління охорони здоров’я ОДА Петра Гармаша, лікувальний заклад продовжить працювати як філія комунального закладу «Чернігівський обласний медичний центр соціальнозначущих та небезпечних хвороб».

Щодо ситуації на дорогах: лише за минулий тиждень на Чернігівщині сталося 16 ДТП, в основному, аварії трапляються у темний час доби. Голова ОДА дав доручення надати пропозиції щодо комплексної обласної програми підвищення безпеки руху на автошляхах регіону.

Додаткового висвітлення потребує програма фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу шляхом здешевлення кредитів. Цьогоріч на компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами для Чернігівської області передбачено понад 6,5 мільйона гривень. Аби більше суб’єктів господарювання змогли скористатись підтримкою держави, Андрій Прокопенко доручив провести інформування про умови участі у програмі, повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Як стати офіцером і в чому переваги навчання у військовому виші – дізналися старшокласники у Чернігові

Як стати офіцером і в чому переваги навчання у військовому виші – дізналися старшокласники у Чернігові 10:48

В Чернігів, задля поінформування і зацікавлення потенційних кандидатів на навчання, прибули представники одразу з чотирьох потужних військових вишів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:39

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 грудня до 8:00 16 грудня 2019 року.

Неповторна Ольга Чубарева підкорила співом чернігівців

Неповторна Ольга Чубарева підкорила співом чернігівців 09:24

Народна артистка України Ольга Чубарева своїм неповторним сопрано підкорила немало світових сцен. Але так траплялося, що Чернігів завжди виявлявся обділений увагою оперної співачки.

Найстаріша громадська організація Чернігівщини накреслила нові завдання

Найстаріша громадська організація Чернігівщини накреслила нові завдання 08:34

Чергова звітно - виборна конференція обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка пройшла в приміщенні чернігівської "Просвіти" за адресою вулиця Хлібопекарська, 10.

За сприяння служби зайнятості в області працевлаштовано більше 25 тисяч громадян

За сприяння служби зайнятості в області працевлаштовано більше 25 тисяч громадян 08:28

Протягом січня-листопада 2019 року в області послугами державної служби зайнятості скористалися 30,3 тисяч безробітних громадян, що перебували на обліку. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини