Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 02:51:16

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

11.11.2019   16:44Агенцiя

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Серед озвучених питань — пришвидшення підключення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються в області, до енергопостачання. Задля прискорення процесу Андрій Прокопенко направить відповідне звернення до керівництва АТ «Чернігівобленерго».

Голова ОДА підняв питання щодо роботи Ніжинського протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення. За повідомленням начальника управління охорони здоров’я ОДА Петра Гармаша, лікувальний заклад продовжить працювати як філія комунального закладу «Чернігівський обласний медичний центр соціальнозначущих та небезпечних хвороб».

Щодо ситуації на дорогах: лише за минулий тиждень на Чернігівщині сталося 16 ДТП, в основному, аварії трапляються у темний час доби. Голова ОДА дав доручення надати пропозиції щодо комплексної обласної програми підвищення безпеки руху на автошляхах регіону.

Додаткового висвітлення потребує програма фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу шляхом здешевлення кредитів. Цьогоріч на компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами для Чернігівської області передбачено понад 6,5 мільйона гривень. Аби більше суб’єктів господарювання змогли скористатись підтримкою держави, Андрій Прокопенко доручив провести інформування про умови участі у програмі, повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.