Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 11:26:20

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

11.11.2019   12:08Агенцiя

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

До виконавчого комітету ніжинці зверталися з різноманітних питань: про облаштування пішохідного переходу по вулиці Ніжатинській, про надання матеріальної допомоги, про відновлення вуличного освітлення, спиляння дерев, про відкриття групи денного перебування дітей інвалідів в реабілітаційному центрі, тощо.

Начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський повідомив присутнім, що 14 листопада 0 15-00 годині в приміщенні актової зали загальноосвітньої школи №13 відбудуться урочистості з нагоди святкування 100-річчя закладу. 12 листопада в гімназії №2 відбудуться курси підвищеннярівня кваліфікації директорів та завучів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Модераторами заходу будуть викладачі з Київського університету імені Бориса Грінченка.

14 листопада в приміщенні Міського будинку культури, вперше відбудеться показ галереї молодої художниці Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні, Золи Кондур – зазначила начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак.

Заступник головного лікаря КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Анна Стрельнікова зауважила, що проводиться черговий етап по укладанню декларацій з пацієнтами та по їх внесенню в систему E-health. Лікарями підприємства проводиться виписка електронних рецептів за програмою «Доступні ліки». До двох сімейних лікарів та двох педіатрів відкриті черги по укладанню декларацій. У приміщенні пункту сімейної медицини №9 по вул.Успенська,2 відкритий денний стаціонар для пацієнтів.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Росія з 30 березня повністю закриває кордони через коронавірус

Росія з 30 березня повністю закриває кордони через коронавірус 10:32

Рух буде обмежено через автомобільні, залізничні, пішохідні, річкові і змішані пункти пропуску, а також через сухопутну ділянку російсько-білоруського державного кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини