Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 10:25:59

Як забезпечити ефективне місцеве самоврядування на Чернігівщині обговорювали на круглому столі

09.11.2019   12:11Агенцiя

Представники громадськості, головних розпорядників бюджетних коштів м. Мена та м. Ніжин, громадські експерти у сфері належного врядування і місцевого бюджету, а також медіа прийняли активну участь в круглому столі «Система управління якістю для ефективного місцевого самоврядування», який відбувся 6 листопада у Прес-клубі «Чиста політика" в Чернігові.

Учасники жваво обговорювали результати громадського аудиту «Впровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту (ВК-ВА) в органах місцевого самоврядування» у 8-ми громадах 4-х областей України.

Громадський аудит провела Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії за методикою та при координації ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», координатор ініціативи #ГромадськаПрефектура Михайло Золотухін людською мовою пояснив
1) Вимоги законодавства України щодо запровадження системи внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю;
2) Можливості системи управління якістю для ефективності та корисності для громадян місцевого бюджетного процесу;
3) Відповідальність місцевих посадових осіб органів місцевого самоврядування;
4) Як запровадити систему ВК- ВА у м. Ніжин та м. Мена.

Захід проходив в рамках проекту "Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Уряду Великої Британії та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини