Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1550 чернігівців
Як повідомила заступник начальника Чернігівського управління Головного управління ДПС у Чернігівській області Юлія Романенко, з початку року чернігівці подали на отримання податкової знижки 1550 податкових декларації про майновий стан і доходи на загальну суму повернення з бюджету 3,1 млн гривень.
На даний час громадянам вже повернуто 3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
Повернути частину сум податку на доходи фізичних осіб можна, реалізувавши своє право на податкову знижку шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.
Проте зауважимо, що документально підтверджені суми витрат платника податку, понесені у минулому році, відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.