Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 03:07:03

Стартував проект із підтримки антикорупційної реформи на місцевому рівні у 8 областях України

07.11.2019   09:53Агенцiя

Центр «Доброчин» розпочав реалізацію проекту, направленого на створення сприятливого антикорупційного середовища у 8 пілотних об'єднаних громадах Волинської, Львівської, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Луганської, Дніпропетровської та Чернігівської областей.

Партнери проекту провели стартову координаційну зустріч в Чернігові 5 – 6 листопада 2019 року і не лише узгодили методологію та робочі плани, а також напрацювали креативні ідеї для проведення мотиваційних та просвітницьких заходів. 

Для досягнення мети була розроблена та узгоджена Методологія Антикорупційної Еко-Системи для громади, яка містить наступні компоненти:
• Законодавча база щодо запобігання та протидії корупції
• Превентивні антикорупційні механізми
• Інструменти прямої демократії
• Прозорість місцевих органів влади
• Залучення громадян
• Антикорупційна обізнаність / свідомість
• Активні дії у разі виявлення фактів корупції
• Гендерна рівність
• Інклюзивність та рівний доступ
• Екологія

Концепція Антикорупційної Еко-Системи передбачає застосування цілісного підходу у запобіганні та протидії корупції. При цілісному підході важливо включити всі зацікавлені в даному питанні сторони.

Це передбачає запровадження та застосування антикорупційної політики на місцевому рівні, роз'яснення антикорупційного законодавства, підвищення обізнаності громадськості, забезпечення прозорості та підзвітності діяльності місцевих органів влади, надання публічних антикорупційних інструментів нагляду та розробка антикорупційних програм для громад, інформаційні та просвітницькі заходи, тощо.

У співпраці з регіональними та місцевими партнерами ми будемо підтримувати нові об'єднані громади у розробці комплексних рішень для запобігання корупції.

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.


Партнери: Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр Громадської Адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область) та Агенція місцевої демократії Дніпропетровської області.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:40

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому 14:46

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру командиру взводу роти патрульної служби поліції особливого призначення "Чернігів" і екс-поліцейському цього взводу, яких підозрюють у службовій недбалості, в результаті якої постраждали 8 правоохоронців, повідомили в прес-службі ДБР.

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини