Поліція оголосила про підозру чоловіку, який до смерті побив свого гостя
Іменинник після добрячої дози алкоголю відлупцював свого односельця, який від отриманих травм помер. Зловмисника затримала поліція.
4 листопада по допомогу до поліції звернулася жителька Ніжинського району і повідомила про насильницьку смерть свого 53-річного сина. Зі слів матері, його до смерті забив односелець.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Ніжинського відділу поліції. Судмедексперт засвідчив на тілі загиблого численні побої.
Оперативники встановили, що того дня потерпілий пішов до односельця, який гучно святкував день народження. Після значної дози оковитої іменинник почав висловлювати ряд претензій до свого гостя. Після словесних образ господар почав лупцювати чоловіка. Від травматичного шоку потерпілий помер вдома.
5 листопада поліція затримала лиходія в рамках статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, його поміщено під варту.
За погодження прокурора чоловікові повідомлено про підозру за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). У скоєному іменинник зізнався, хоч й не одразу. За жорстокий злочин чоловікові загрожує від семи до десяти років за гратами, повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.
“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50
7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:46
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
9 лютого: цей день в Україні і світі 08:44
День 1447 Російська агресія - Day 1447 Russian aggression