Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 19:38:12

Чернігівець надіслав 700 доларів. Після цього продавець-шахрай зник

06.11.2019   15:08Агенцiя

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян розраховуватися тільки за реально отриманий товар.

Навіть досвідчені користувачі Інтернету можуть легко потрапити на гачок онлайн-шахраїв. Особливо поширеним є обман під час купівлі-продажу товарів, зокрема на спеціалізованих автосайтах.

Як правило, шахраї пропонують дуже низькі ціни на товари. При цьому вони переконують покупців зробити передоплату, хоча б часткову, на вказану продавцем банківську картку.

Днями на це повівся 33-річний чернігівець. Чоловік шукав автомобіль і побачив на сайті оголошення дуже «смачного» змісту: влаштовувала і ціна, і модель автівки.

Проте продавець поставив умову – необхідна передоплата. Чернігівець погодився і надіслав 700 доларів на вказаний йому банківський рахунок. Після цього продавець-шахрай зник.

Поліція вкотре звертає увагу користувачів Інтернету: будьте пильними під час покупок в мережі. Постарайтеся на власні очі пересвідчитися, що це саме той товар, що вам потрібен. Варто відмовитися від покупки, якщо продавець наполегливо пропонує зробити передоплату за товар якомога швидше. Маючи справу з реальним продавцем, ви зберігаєте за собою можливість діяти неквапливо і надійно. Зокрема витратити деякий час, аби відшукати додаткову інформацію як про цю людину, так і про її товар.

Тож будьте розсудливими і не ведіться на занадто привабливі пропозиції, наполягає Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини