Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 04:36:17

У Прилуках відкрито оновлений ГРП, що забезпечує газом усе місто

06.11.2019   11:05Агенцiя

Газорозподільний пункт №1 у Прилуках було введено в експлуатацію ще 1970 року. Він знижує тиск природного газу для потреб двадцяти п’яти підприємств та майже 38 тисяч абонентів, що мешкають у місті та районі.

За час роботи обладнання застаріло і морально, і фізично. Тож завдяки інвестиційній програмі, яка проводилась у чотири етапи (від проектування до виконання робіт), цьогоріч його було замінено на сучасне. Інвестована у реконструкцію ГРП сума перевищила 6,5 мільйона гривень.

Як поінформувала голова правління АТ «Чернігівгаз» Алла Ярова, у поточному році подібні проєкти було також реалізовано у Дніпрі та Білій Церкві.

— Приємно усвідомлювати, що на Чернігівщині модернізується система газопостачання, — зазначив Андрій Прокопенко, який перебував з робочим візитом на Прилуччині. — Сподіваюсь, цей об’єкт не буде єдиним осучасненим в області і процес оновлення та розширення мережі триватиме. Адже від цього залежить комфортність та безпека життя наших земляків, стабільність роботи підприємств області.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини