Безробітні робили довкілля чистішим…
Організація та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру - це одна з низки соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості. На думку директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, це не лише матеріальна підтримка шукачам роботи, а й неабияка користь для громади.
 
					З початку року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 5,7 тис. безробітних області. Більшість людей працювали на роботах по благоустрою - прибирали кладовища, займалися вирубкою, розчисткою та утриманням в належному стані придорожніх смуг, у зимові місяці - розчищали сніг. Крім того, 235 осіб – працювали в органах соціального захисту та допомагали при оформленні субсидій, 83 – виконували підсобні роботи на будівництві та займались ремонтом дошкільних закладів, лікарень та будинків культури, 49 безробітних громадян допомагали сім’ям учасників АТО.
Цього року перелік громадських робіт поповнився ще одним видом – «екологічний захист навколишнього середовища». Протягом січня-жовтня 2019 року до таких робіт залучено 1114 осіб. Вони здійснювали збір вторинної сировини, а саме: макулатури, поліетилену та поліетиленових пляшок. І таким чином робили довкілля чистішим.
При цьому, 714 громадян після участі в таких роботах працевлаштовані на постійне місце роботи.
На роботах тимчасового характеру у сільському та лісовому господарствах, переробній промисловості цьогоріч було задіяно майже 1,5 тис. безробітних.
 
Останні новини Чернігівщини
470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54
У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.
Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22
Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.
З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51
З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.
Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45
Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.

 © 2005-2025
 © 2005-2025