Піротехніки ДСНС знищили 2 артилерійські снаряди часів Другої світової війни
4 листопада о 13:00 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 2 артилерійські снаряди калібром 76 мм часів Другої світової війни.
Вибухонебезпечні предмети об 11:04 виявили місцеві жителі під час збирання грибів в лісовому масиві біля с. Машове Семенівського району.
До прибуття піротехніків ДСНС небезпечне місце охороняли співробітники Національної поліції. Надзвичайники під час обстеження прилеглої території інших вибухонебезпечних предметів не виявили, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.
Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39
Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія
2 грудня: цей день в Україні і світі 09:37
День 1378 Російська агресія - Day 1378 Russian aggression
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.