Конкурсна комісія схвалила проєкти громадськості на 2020 рік
Проєктні заявки інститутів громадянського суспільства погоджені на першому етапі конкурсу з визначення програм, проєктів, заходів, що частково фінансуватимуться коштом обласного бюджету наступного року.

Відповідне рішення прийняла 31 жовтня профільна конкурсна комісія.
Загалом цьогоріч надійшло сім пропозицій від 6 громадських організацій.
ГО «Деснянська ліга натуралістів» спрямувала свій проєкт «Екоздоров’я на рідних стежинах» на залучення громади області до вирішення актуальних екологічних проблем та формування у дітей та молоді свідомого ставлення і активної життєвої позиції щодо відновлення природних ресурсів.
Заявка ГО «Учасники антитерористичної операції Новгород-Сіверщини» присвячена вихованню у молоді ціннісного ставлення до традицій, культури та історії українського народу, формування активної громадянської позиції. Проєкт має назву «Наше коріння».
ГО «Разом до громадянського суспільства» запропонувала провести соціологічне опитування щодо поінформованості населення стосовно проведення реформ в галузі охорони здоров’я. Мета – підвищення ефективності впровадження реформи шляхом інформування про реформу місцевими ЗМІ.
ГО «Спілка жінок Чернігівщини» підготувала проєкт «Урахування гендерного компонента у програмах соціально-економічного розвитку громад». Головна мета цієї конкурсної пропозиції – сприяння розробці ефективних програм соціально-економічного розвитку громад з урахуванням гендерного компонента, підвищення громадської активності та ініціативності жінок, забезпечення рівності прав і можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного життя.
Ще два проєкти представила благодійна організація «Чернігівське відділення Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД». Один з них спрямований на розвиток організацій громадянського суспільства області (проєкт «Ярмарок громадських ініціатив» у рамках обласного форуму організацій громадянського суспільства «Чернігівщина 2020»). Інший – забезпечення інформаційного супроводу практичної діяльності ОГС щодо реформування галузі освіти (проєкт «Комплекс інтерактивних занять з профілактики негативних явищ в дитячому середовищі «Школа+»).
Наступне засідання конкурсної комісії заплановано на грудень. Тоді відбудуться другий і третій етапи конкурсу: відкритий захист проєктів та їх індивідуальне оцінювання членами комісії, а також формування рейтингу конкурсних пропозицій, відповідно до якого згодом визначатимуться переможці.
До речі, одна учасниця засідання заявила про наявність у неї конфлікту інтересів щодо оцінювання поданих проєктів та вийшли зі складу конкурсної комісії, аби не порушувати вимоги антикорупційного законодавства, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.