Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 13:32:38

День кар’єри для випускників Новгород-Сіверщини

02.11.2019   10:09Агенцiя

Яку професію обрати? Відповідь на це питання днями шукали старшокласники Новгород-Сіверщини. Для них фахівці служби зайнятості спільно з відділом освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради організували День кар’єри в районному будинку культури.

Захід зібрав старшокласників міста та району та представників вищих і професійно-технічних навчальних закладів трьох областей: Чернігівської, Сумської та Харківської.

У напутніх промовах до учнів директор Новгород-Сіверської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Світлана Беспала, міський голова Олег Бондаренко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міськради Павло Верченко зазначали, що вибір професії – справа нелегка, і щоб зробити його зважено і вдало, треба мати уявлення про світ професій, різні сфери діяльності, проаналізувати потребу суспільства в тих чи інших працівниках, співставити свої можливості з бажаннями. За словами Світлани Безпалої, наразі саме кваліфікованих робітничих кадрів бракує на ринку праці.

Рекламували навчальні заклади і запрошували школярів на навчання і викладачі, і студенти. Їх презентації були змістовними, емоційними та яскравими, адже кожен з них вважає найкращою саме свою «альма-матір». Так, представники Шосткинського ЦПТО ознайомили старшокласників з новою професією «електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок», яку наразі в Україні можна здобути тільки в цьому закладі. Представники Сумського національного аграрного університету розповіли про втілення ІТ-технологій в обслуговуванні сільськогосподарської техніки. А от викладачі Чернігівського національного технологічного університету, пишаючись своїми випускниками, говорили про участь студентів у міжнародних проектах та практиках.

Старшокласники активно цікавилися правилами вступу до навчальних закладів, умовами навчання, перспективами працевлаштування та специфікою різних професій.

З потребами сучасного ринку праці, соціальними послугами служби зайнятості, новітніми способами пошуку роботи випускників ознайомили працівники Новгород-Сіверської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Останні новини Чернігівщини

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

Фахівці 169-го Навчального центру готові здійснювати санітарну обробку смт. Десна спецтехнікою, але за умови забезпечення дезрозчинами місцевою владою

Фахівці 169-го Навчального центру готові здійснювати санітарну обробку смт. Десна спецтехнікою, але за умови забезпечення дезрозчинами місцевою владою 11:35

Про це під час спільних зборів із головою, депутатами селищної ради та підприємцями Десни заявив начальник 169-го Навчального центру генерал-майор Віктор Ніколюк.

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів 10:58

До Чернігівської області, як і в інші регіони країни, надійшла партія вкрай необхідних медзасобів та захисного спорядження для медиків та екстрених служб для здійснення заходів з протидії коронавірусу.

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ 10:14

30.03.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках кримінального провадження за ст. 307 ч. 1 КК України викрито та затримано після збуту наркотичних засобів фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини