Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 10:45:10

Фірма шукає кадри у Ріпках

30.10.2019   18:18Агенцiя

Днями у Ріпкинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця – на зустріч з безробітними завітали представники по підбору персоналу компанії LAMODA.

За їх словами, LAMODA – це не тільки інтернет-магазин модного одягу, а один із найбільших рітейлерів сектору e-commerceв СНД і ведуча логістична компанія із сильним ІТ-підрозділом.
Компанія слідує світовим стандартам роботи шляхом створення неформальної атмосфери всередині колективу, розвиває професійні навики та сприяє кар’єрному зростанню кожного співробітника.

Представники роботодавця гарантували офіційне працевлаштування (з першого робочого дня), своєчасну заробітну плату (оклад+бонус+доплата), навчання за кошти компанії з нуля, комфортне робоче місце в сучасному офісі, п'ятиденний робочий тиждень, гнучкий графік роботи із індивідуальним підходом до кожного  співробітника, можливість кар'єрного і професійного зростання.

Наразі компанії потрібні:оператор письмових звернень, консультант в інтернет-магазині, менеджер по роботі з партнерами, спеціаліст по роботі з клієнтами. Гості озвучили й вимоги роботодавця до претендентів на вакансії, а саме: вільне володіння мовою, персональним комп’ютером на рівні впевненого користувача, бажання працювати і розвиватися.

Тих, кого зацікавила дана пропозиція, запросили до Чернігова відвідати компанію для більш детального ознайомлення з її діяльністю.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Росія з 30 березня повністю закриває кордони через коронавірус

Росія з 30 березня повністю закриває кордони через коронавірус 10:32

Рух буде обмежено через автомобільні, залізничні, пішохідні, річкові і змішані пункти пропуску, а також через сухопутну ділянку російсько-білоруського державного кордону.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:41

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 березня до 8:00 30 березня 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини