Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 07:19:07

Фірма шукає кадри у Ріпках

30.10.2019   18:18Агенцiя

Днями у Ріпкинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця – на зустріч з безробітними завітали представники по підбору персоналу компанії LAMODA.

За їх словами, LAMODA – це не тільки інтернет-магазин модного одягу, а один із найбільших рітейлерів сектору e-commerceв СНД і ведуча логістична компанія із сильним ІТ-підрозділом.
Компанія слідує світовим стандартам роботи шляхом створення неформальної атмосфери всередині колективу, розвиває професійні навики та сприяє кар’єрному зростанню кожного співробітника.

Представники роботодавця гарантували офіційне працевлаштування (з першого робочого дня), своєчасну заробітну плату (оклад+бонус+доплата), навчання за кошти компанії з нуля, комфортне робоче місце в сучасному офісі, п'ятиденний робочий тиждень, гнучкий графік роботи із індивідуальним підходом до кожного  співробітника, можливість кар'єрного і професійного зростання.

Наразі компанії потрібні:оператор письмових звернень, консультант в інтернет-магазині, менеджер по роботі з партнерами, спеціаліст по роботі з клієнтами. Гості озвучили й вимоги роботодавця до претендентів на вакансії, а саме: вільне володіння мовою, персональним комп’ютером на рівні впевненого користувача, бажання працювати і розвиватися.

Тих, кого зацікавила дана пропозиція, запросили до Чернігова відвідати компанію для більш детального ознайомлення з її діяльністю.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.