Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 13:48:10

Наказ Держгеокадастру, яким земельну ділянку передано померлій особі, скасовано

30.10.2019   08:07Агенцiя

Бобровицьким районним судом задоволено позовну заяву прокуратури області в інтересах держави про визнання недійсним наказу Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області про безоплатну передачу у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га фізичній особі, яка померла майже сім років тому.

Не зважаючи на позицію відповідача - Головного управління Держгеокадастру, який заперечував проти задоволення позову, суд визнав надані прокурором докази та наведені аргументи на підтримку позовних вимог переконливими та прийняв законне, обґрунтоване та вмотивоване рішення на користь інтересів держави. 

Також за даним фактом розпочато кримінальне провадження, у ході досудового розслідування якого буде надано правову оцінку діям  причетних до цього осіб, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини