Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 00:30:17

До 15 зросла кількість дітей, в яких виявили гепатит у Чернігові

28.10.2019   09:58Агенцiя

15 дітей залишаються в інфекційному відділенні обласної дитячої лікарні з вірусним гепатитом. Його тип нині встановлюють.

Про це UA:Чернігів сказала заступниця генерального директора обласної дитячої лікарні Людмила Кривець. Як раніше ми повідомляли, у п’ятницю дітей з таким діагнозом у лікарні було 12, 3 госпіталізували у вихідні.

Тобто, нині зафіксовано 16 випадків гепатиту в 7 школі. В 5 дітей та в посудомийки виявили гепатит типу «А», сказала Людмила Кривець. Начальник відділу Держпродспоживслужби Павло Моргацький говорить, що санітарні обстеження в 7-й школі проведені.

Нині роблять лабораторні дослідження їжі з їдальні та буфету. Навчання там не відміняли. За фактом спалаху вірусного гепатиту у школі Чернігова поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України. Це порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

Про це UA: Чернігів сказала речниця міського відділу поліції Наталія Слабеняк. За її словами, таке правопорушення карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – це до 1700 гривень, або арештом до шести місяців, або ж обмеженням волі до трьох років.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.