Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 06:40:54

7 років за ґратами доведеться відсидіти зловмиснику за вчинення умисного злочину

28.10.2019   08:20Агенцiя

Чернігівською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання обвинувачення у суді стосовно 36-річного уродженця м. Чернігова, який у січні цього року заподіяв чоловіку умисне тілесне ушкодження, небезпечне в момент заподіяння, що спричинило його смерть (ч. 2 ст. 121 КК України).

У суді підтвердилося, що перебуваючи в одному будинку у с. Жовинка Чернігівського району, обвинувачений вдарив декілька разів потерпілого кулаками по обличчю та наніс ряд інших ударів.

Внаслідок вказаних протиправних дій постраждалий отримав тілесні ушкодження  у вигляді закритої черепно-мозкової травми, що включає садна та крововиливи обличчя, забій головного мозку з субдуральною гематомою, які перебувають у причинно-наслідковому зв’язку із настанням смерті потерпілого.

Зазначимо, що свою винуватість у вчиненому фігурант не визнав, проте його вина повністю доведена державними обвинувачами.

Так, вироком Чернігівського районного суду, з урахуванням позиції прокурора, зловмисника визнано винуватим та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини