Чернігів вшановує загиблих героїв російсько-української війни
У Чернігові 25 жовтня у сквері ім.М.Попудренка відбулась церемонія покладання квітів до меморіальної стели «Герої не вмирають».
Участь у ній взяли керівники міста й області, діти та рідні загиблих героїв, представники державних установ і громадських об’єднань, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, громадськість.
Захід з вшанування загиблих героїв російсько-української війни «Батьківське серце» ініційований військово-цивільною спілкою «Бойове братерство» та громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини», та проходить в рамках обласних заходів з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України.
Під час заходу було зазначено, що найбільше чернігівців загинуло, воюючи з ворогом в складі 1-ї окремої Гвардійської танкової бригади та 13-го окремого мотопіхотного батальйону під час боїв в районі Луганського аеропорту в серпні 2014 року та під Дебальцевим узимку 2015-го. За весь час російсько-українська війна на Сході забрала життя вже 177 найкращих синів Чернігівщини, 80 дітей нашої області втратили своїх батьків. Згадали й загиблого бійця Національної Гвардії України - старшину Антикова Дмитра Миколайовича, якого місто Ніжин завтра проводжатиме в останню путь.
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час російсько-української війни в Донецькій та Луганській областях, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.