Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом
Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що 15.10.201933-річний житель м.Прилуки повідомив завідомо неправдиву інформацію на гарячу лінію «102» Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області про замінування КП «Прилукитепловодопостачання».
Прилуцьким відділом поліціїоперативно встановлено особу, що здійснила дзвінок, яку одразу після вчинення злочину затримано.
На підставі забраних досудовим розслідуванням доказів «жартівнику» повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.259 КК України.
За клопотанням Прилуцької місцевої прокуратури судом, з урахуванням даних про особу підозрюваного, відсутність судимостей, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з забороною залишати житло та виїжджати за межі міста.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.