Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 20:38:28

На відповідачів накладено штрафні санкції на загальну суму 15000 грн

23.10.2019   12:42Агенцiя

Рішенням адмінколегії тервідділення визнано, що ТОВ «ШКІЛЬНИЙ СЕРВІС» (Козелецький район) та ФОП Шпортко О.О. (Козелецький район) вчинили антиконкурентні узгоджені дії при закупівлі відділом освіти Остерської міської ради за державні кошти: «продуктів харчування та сушених продуктів різних».

Домовленість учасників тендеру підтверджується здійсненням господарської діяльності за однією адресою, користуванням одним номером телефону та доступом до мережі інтернет,  розміщенням тендерних пропозицій з однієї IP-адреси, наданням у складі тендерної пропозиції ідентичних за змістом та з однаковими помилками документів на вимогу замовника.

Узгодивши свою поведінку та тендерні пропозиції відповідачі усунули конкуренцію та змагальність між собою, а отже, спотворили результати проведення замовником торгів, порушивши право замовника на отримання найбільш ефективних для нього результатів, а відтак, вчинили антиконкурентні узгоджені дії (п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції»), повідомило Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Останні новини Чернігівщини

Все буде #Organic

Все буде #Organic 14:12

В онлайн форматі відбувся XXХI Регіональний Форум «Органічна Україна 2020».

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини 13:56

Відбулося засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках 13:49

Медичні заклади Чернігівщини розпочали реалізацію проєкту ЕMERGENCY 2020. В області визначено 9 опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. До переліку увійшла і Прилуцька центральна міська лікарня.

Денис Хотульов виборов

Денис Хотульов виборов "срібло" чемпіонату України в індивідуальній гонці 13:12

4 серпня, в м. Богуслав стартував чемпіонат України з велоспорту (шосе) в олімпійських видах програм.

Скільки мисливців на Чернігівщині через аліментні борги не відкриють для себе сезон полювання?

Скільки мисливців на Чернігівщині через аліментні борги не відкриють для себе сезон полювання? 13:00

Незабаром вже зроблять перші постріли та почують запах пороху мисливиці, які не накопичили аліментний борг перед початком сезону полювання. Дійсно, належно виконаний батьківський обв’язок є запорукою вдало проведених вихідних за улюбленою справою.