Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 22:25:01

Комунальне підприємство "Деснянське": звіт про роботу за 9 місяців

23.10.2019   11:48Агенцiя

Про роботу КП «Деснянське» на ранковій нараді у муніципалітеті 22 жовтня доповів його керівник Віктор Пригара. Фактично підприємство обслуговує 550 будинок, де загальна площа більше 1 млн квадратних метрів житла.

Віктор Пригара

Віктор Пригара

Окрім того, у віданні підприємства територія біля інших підприємств та організацій. З деякими з останніх є проблеми: приміром мережа магазинів «Союз» та «Квартал» (компанія «Євротек») не бажає заключати договори на обслуговування територій. КП «Деснянське через це щомісяця несе збитки на рівні 32 тисяч гривень.

Підприємство працює в умовах нового законодавства, коли управитель будинку визначається тільки на один рік, є звітність перед мешканцями, чітко зафіксований розподіл коштів, які підприємство за рахунок тарифу накопичує і направляє для ремонту конкретного будинку та під’їзду.

З 2019 року термін дії договорів на обслуговування, яке укладає КП «Деснянське» - 1 рік, тому, за словами Віктора Пригари, підприємству проблематично зробити інвестиції і наперед спланувати, як краще обслуговувати будинок.

Підприємство надає послуги з утримання будинків, поточного ремонту (покрівлі, вікна, стіни, мережі), благоустрою територій, обслуговування вентиляційних каналів.

Так, щодня 75 робітників з комплексного прибирання виконують прибирання 614,3 т.м2 прибудинкової території, у тому числі 315 тис.м² газонів. Періодичність прибирання: асфальт – 2 рази на тиждень, неудосконалене покриття – 1 раз на тиждень, скошування трави – 3 рази влітку. Плюс проводиться щоденне прибирання контейнерних майданчиків, їх 36. Середня вартість прибирання 1 контейнерного майданчика складає 855 грн/місяць. У підсумку ж, загальні витрати на прибирання прибудинкової території за 9 місяців 2019 року склали 8,6 млн.грн з ПДВ – це 21% від усіх витрат на утримання будинків.

Витрати на технічне обслуговування мереж (водопостачання, водовідведення, теплопостачання, гарячого водопостачання, зливової каналізації, електропостачання, газопостачання, аварійне обслуговування) за підсумками 9 місяців 2019 року склали 9,8 млн.грн, з них 5,1 млн.грн – витрати на утримання аварійної служби.

У КП «Деснянське» є 4 бригади, які працюють для ліквідації аварійних ситуацій і за викликом мешканців. На день у середньому надходить до 13 заявок на виїзди аварійної бригади. З усіх аварій та заявок 58% - бригади відновлюють роботу каналізаційних мереж будинку, 28% - електропостачання, 14% - холодного водопостачання.

КП «Деснянське» обслуговує 250 ліфтів, 93% з яких мають термін експлуатації більше 25 років. Тож середня вартість технічного обслуговування 1 ліфта становить 1 459 грн/місяць. Плюс цього року витрачено 567 тис. грн на ремонт 148 ліфтів.

Також за 9 місяців звітного року підприємство витратило 10,6 млн.грн (26%) на послуги з поточного ремонту житлового фонду. На кінець року план по поточних ремонтах буде виконаний в повному обсязі. Середні фактичні витрати в розрахунку на 1 м2 площі склали 4,30 грн/м2.

З усіх послуг, яке надає підприємство, 65% об’єму робіт виконують власними силами (минулого року – 72%, причина – нестача кваліфікованих кадрів). За 9 місяців 2019 року КП «Деснянське» надало послуг на загальну суму 40,9 млн грн, з них 10 млн грн - це поточний ремонт житлового фонду, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Все буде #Organic

Все буде #Organic 14:12

В онлайн форматі відбувся XXХI Регіональний Форум «Органічна Україна 2020».

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини 13:56

Відбулося засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках 13:49

Медичні заклади Чернігівщини розпочали реалізацію проєкту ЕMERGENCY 2020. В області визначено 9 опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. До переліку увійшла і Прилуцька центральна міська лікарня.

Денис Хотульов виборов

Денис Хотульов виборов "срібло" чемпіонату України в індивідуальній гонці 13:12

4 серпня, в м. Богуслав стартував чемпіонат України з велоспорту (шосе) в олімпійських видах програм.

Скільки мисливців на Чернігівщині через аліментні борги не відкриють для себе сезон полювання?

Скільки мисливців на Чернігівщині через аліментні борги не відкриють для себе сезон полювання? 13:00

Незабаром вже зроблять перші постріли та почують запах пороху мисливиці, які не накопичили аліментний борг перед початком сезону полювання. Дійсно, належно виконаний батьківський обв’язок є запорукою вдало проведених вихідних за улюбленою справою.