Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 05:32:24

Комунальне підприємство "Деснянське": звіт про роботу за 9 місяців

23.10.2019   11:48Агенцiя

Про роботу КП «Деснянське» на ранковій нараді у муніципалітеті 22 жовтня доповів його керівник Віктор Пригара. Фактично підприємство обслуговує 550 будинок, де загальна площа більше 1 млн квадратних метрів житла.

Віктор Пригара

Віктор Пригара

Окрім того, у віданні підприємства територія біля інших підприємств та організацій. З деякими з останніх є проблеми: приміром мережа магазинів «Союз» та «Квартал» (компанія «Євротек») не бажає заключати договори на обслуговування територій. КП «Деснянське через це щомісяця несе збитки на рівні 32 тисяч гривень.

Підприємство працює в умовах нового законодавства, коли управитель будинку визначається тільки на один рік, є звітність перед мешканцями, чітко зафіксований розподіл коштів, які підприємство за рахунок тарифу накопичує і направляє для ремонту конкретного будинку та під’їзду.

З 2019 року термін дії договорів на обслуговування, яке укладає КП «Деснянське» - 1 рік, тому, за словами Віктора Пригари, підприємству проблематично зробити інвестиції і наперед спланувати, як краще обслуговувати будинок.

Підприємство надає послуги з утримання будинків, поточного ремонту (покрівлі, вікна, стіни, мережі), благоустрою територій, обслуговування вентиляційних каналів.

Так, щодня 75 робітників з комплексного прибирання виконують прибирання 614,3 т.м2 прибудинкової території, у тому числі 315 тис.м² газонів. Періодичність прибирання: асфальт – 2 рази на тиждень, неудосконалене покриття – 1 раз на тиждень, скошування трави – 3 рази влітку. Плюс проводиться щоденне прибирання контейнерних майданчиків, їх 36. Середня вартість прибирання 1 контейнерного майданчика складає 855 грн/місяць. У підсумку ж, загальні витрати на прибирання прибудинкової території за 9 місяців 2019 року склали 8,6 млн.грн з ПДВ – це 21% від усіх витрат на утримання будинків.

Витрати на технічне обслуговування мереж (водопостачання, водовідведення, теплопостачання, гарячого водопостачання, зливової каналізації, електропостачання, газопостачання, аварійне обслуговування) за підсумками 9 місяців 2019 року склали 9,8 млн.грн, з них 5,1 млн.грн – витрати на утримання аварійної служби.

У КП «Деснянське» є 4 бригади, які працюють для ліквідації аварійних ситуацій і за викликом мешканців. На день у середньому надходить до 13 заявок на виїзди аварійної бригади. З усіх аварій та заявок 58% - бригади відновлюють роботу каналізаційних мереж будинку, 28% - електропостачання, 14% - холодного водопостачання.

КП «Деснянське» обслуговує 250 ліфтів, 93% з яких мають термін експлуатації більше 25 років. Тож середня вартість технічного обслуговування 1 ліфта становить 1 459 грн/місяць. Плюс цього року витрачено 567 тис. грн на ремонт 148 ліфтів.

Також за 9 місяців звітного року підприємство витратило 10,6 млн.грн (26%) на послуги з поточного ремонту житлового фонду. На кінець року план по поточних ремонтах буде виконаний в повному обсязі. Середні фактичні витрати в розрахунку на 1 м2 площі склали 4,30 грн/м2.

З усіх послуг, яке надає підприємство, 65% об’єму робіт виконують власними силами (минулого року – 72%, причина – нестача кваліфікованих кадрів). За 9 місяців 2019 року КП «Деснянське» надало послуг на загальну суму 40,9 млн грн, з них 10 млн грн - це поточний ремонт житлового фонду, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.